ZABIEGI

NASZE USŁUGI - POZNAJ JE!


Istnieje możliwość wykupienia zaproszeń na zabiegi kosmetyczne.
DOSKONAŁY POMYSŁ NA PREZENT!

Cellulogia

Dermomasażer podciśnieniowy to urządzenie z głowicą do wykonywania bardzo popularnych zabiegów z użyciem podciśnienia. Łączy w sobie masaż mechaniczny z podciśnieniem, czyli zasysane fałdy skóry są jednocześnie rolowane poprzez ruchome kulki.

Skutkuje to szeregiem reakcji, które powodują efekt:

• odmładzający,

• ujędrniający,

• wyszczuplający

• antycellulitowy

CENNIK

Twarz (podbródek):
50zł / za jeden zabieg;
450zł /seria 10 zabiegów;
Ramiona:
59zł / za jeden zabieg;
530zł / seria 10 zabiegów;
Brzuch:
59zł / za jeden zabieg;
530zł / seria 10 zabiegów;
Uda:
69zł / za jeden zabieg;
620zł / seria 10 zabiegów;
Łydki:
69zł / za jeden zabieg;
620zł / seria 10 zabiegów;
Pośladki:
59zł / za jeden zabieg;
530zł / seria 10 zabiegów;

Depilacja laserowa

PRZYGOTOWANIE DO ZBIEGU

1. Bezpośrednio przed zabiegiem należy zgolić włosy w miejscu depilacji, wskazane jest jednak zostawienie kilku włosów w celu oceny ich koloru i grubości.

2. Włosów nie można wyrywać (pęsetą, woskiem, depilatorem mechanicznym) przez okres 4-8 tyg. Można natomiast je golić lub przycinać nożyczkami.

3. Stosowanie kremów lub maści z wit. A, retinoidami (np.Isotrexin, Defferin, Zorac, Retin A i inne), jak również stosowanie kremów z wit. C i kwasami owocowymi w miejscu depilowanej powierzchni wymaga 3 tyg. przerwy przed zabiegiem.

4. Peelingi należy odstawić 1 tydziej wcześniej.

5. Terapia doustna retinoidami (np.Roaccutane) wymaga półrocznej przerwy pomiędzy końcem kuracji i pierwszym zabiegiem.

6. Leki światłouwrażliwiające (fotoksyczne, fotoalergiczne) i zioła o takim działaniu (dziurawiec, nagietek, herbata Figura 1,2) wymagają odstawienia na 3 tyg. przed zabiegiem.

7. Aktywne infekcje skóry w miejscu zabiegu (bakteryjne, wirusowe, grzybiczne) stanowią przeciwwskazanie do zabiegu. Zabieg jest możliwy 1 miesiąc po infekcji.

PRZECIWWSKAZANIA:

- włosy rude, siwe, blond;

- ciąża, karmienie piersią (zabiegi można wykonywać 2 mies. po zaprzestaniu karmienia);

- świeża opalenizna (minimalna przerwa to 4 tyg.), a także opalenizna uzyskana w wyniku samoopalaczy lub po zabiegu air-brush- opalenizna musi ustąpić;

- krem z retinolem(należy przestać używać 3 tyg. przed zabiegiem);

- leki i zioła uczulające na światło (tetracyklina, fluorochinolony, nagietek, dziurawiec) należy przestać używać na 3 tyg. przed zabiegiem;

- peeling (należy przestać używać na 1 tydz. przed zabiegiem);

- przyjmowanie witaminy A i jej pochodnych;

- bielactwo, łuszczyca, cukrzyca;

- depilacja woskiem i pęsetą (należy przestać na 1 mies. przed zabiegiem).

CENNIK - DEPILACJA KOBIET:

- górna warga - 100zł

- broda + szyja - 150zł

- pachy - 100zł

- bikini - 200zł

- bikini + pachy - 250 zł

- przedramiona + ramiona - 200zł

- całe nogi - 500zł

- uda - 300zł

- łydki - 300zł

- stopy - 100zł

 

CENNIK - DEPILACJA MĘŻCZYZN:

- górna warga - 100zł

- pachy - 200zł

- przedramiona - 200zł

- ramiona - 200zł

- plecy - 400zł

- stopy - 100zł

- klatka piersiowa - 300zł/400zł

- uszy - 100zł

GeneO®+

GeneO®+ to przełomowa technologia Micropęcherzyki Energy 3 w 1 firmy Pollogen, która oferuje kompletną pielęgnację, rewitalizację oraz naturalne dotlenienie skóry od wewnątrz. Inspiracją do stworzenia Geneo™ były gorące źródła, znane z właściwości dotleniających skórę. Symulując takie działanie, Geneo™ wywołuje w organizmie reakcję zwaną „efektem Bohra”, w wyniku której tlen wysyłany jest do obszaru zabiegowego. Jednocześnie, Geneo™ złuszcza skórę, tworząc idealne środowisko do wchłaniania się niezbędnych składników odżywczych zarówno w trakcie, jak i po zabiegu.

DOTLENIENIE W wyniku reakcji na powierzchni skóry powstają mikropęcherzyki zawierające dwutlenek węgla. Zmniejsza się powinowactwo hemoglobiny do tlenu, który uwalnia się do tkanek i następuje natychmiastowe dotlenienie skóry.

ZŁUSZCZANIE Uwalniające się mikrogranulki z kapsułki powodują złuszczanie warstwy rogowej naskórka oraz usunięcie wszelkich zanieczyszczeń. Skóra jest wygładzona oraz przygotowana na dalszą pielęgnację.

WCHŁANIANIE Właściwie dotleniona i złuszczona skóra jest gotowa aby wchłonąć substancje aktywne zawarte w zaaplikowanym preparacie m.in. kwas hialuronowy, azelainowy i kojowy oraz retinol.

 

Cena: 200 zł

Laser Q-switch

Do usuwania tatuaży i makijażu permanentnego. Dzięki zastosowaniu doskonałych parametrów zabiegi są bardzo skuteczne i pozbawione ryzyka wystąpienia jakichkolwiek skutków ubocznych.

 

Cena ustalana indywidualnie.

Laserowy peeling węglowy

Rewolucyjna metoda w walce z trądzikiem, zaskórnikami, rozszerzonymi porami oraz przebarwieniami. Ponadto pomaga w regeneracji i stymulacji skóry. Przy zabiegu skóra zostaje oczyszczona i pobudzona do produkcji kolagenu. Zaleca się wykonanie 3-4 zabiegów w odstępach 2-3 tygodniowych.

 

Cena: twarz + szyja - 200 zł

Focus RF+

Doskonale sprawdza się do likwidacji „luźnej” i zwiotczałej skóry. Dzięki temu zabiegowi możemy również walczyć z tkanką tłuszczową i cellulitem !!!
Focus RF+ jest urządzeniem, które działa za pomocą fal radiowych. W przeciwieństwie jednak do wcześniejszych urządzeń stosujących tą falę jest urządzenie działające bezboleśnie. Fala radiowa w skórze powoduje wytworzenie energii cieplnej dzięki czemu włókna kolagenowe obkurczają się i pogrubiają. Efekt jest natychmiastowy, od razu widzimy go w postaci ujędrnienia, podniesienia i zagęszczenia skóry.
Więcej tutaj

 

Twarz + szyja - 200 zł. (peeling kawitacyjny+Focus RF +maska algowa)

Ramiona - 80 zł

Brzuch - 150 zł

Brzuch + uda - 200 zł

Uda - 200 zł

Pośladki - 150 zł

Opalanie natryskowe

Zdrowe opalanie natryskowe dla Pań i Panów w każdym wieku, którzy potrzebują uzyskać piękną i zdrową opaleniznę natychmiast. Gwarantujemy opaleniznę bez smug i brzydkiego zapachu. Efektem można się cieszyć od 7-10 dni.

 

Cena 80 zł.

 

Laser VariLite - system laserowy do usuwania zmian naczyniowych, pigmentacyjnych i skórnych

System VariLiteTM stanowi kompleksowe rozwiązanie w dziedzinie laserowego leczenia zmian skórnych. Znajduje zastosowanie w terapii wielu schorzeń, m. in. przy leczeniu zmian naczyniopochodnych, zmian naczyń kończyn dolnych, łagodnych zmianach barwnikowych, zmianach skórnych, nieostrych stanach zapalnych trądziku pospolitego. Tak szerokie spektrum zastosowań czyni z produktu VariLiteTM najbardziej wszechstronny i nowoczesny półprzewodnikowy system laserowy dostępny na rynku.

 

Cena: od 150 zł

 

Mikrodermabrazja + ampułka + maska algowa 110 zł
Mikrodermabrazja ciała:
_nogi 60 zł
_pośladki

30 zł

_ręce

30 zł

_brzuch

30 zł

Mezoterapia bezigłowa + peeling kawitacyjny + maska algowa

150 zł

Peeling kawitacyjny

30 zł

Sonoforeza

40 zł

© 2012 monika ostrowska

projekt i wykonanie ISN Studio

Polityka Cookies